Ghetto Games būs Ventspilī arī šovasar!

1489
Autors: OC Ventspils
Autors: OC Ventspils

Ventspilī ceturtdien, 25.februārī, uz pirmo kopīgo sanāksmi pulcējās Ghetto Games festivāla Ventspilī organizatoriskā darba grupa, lai spriestu par vērienīgākā ielu sporta un kultūras pasākuma Baltijā Ghetto Games festivāls 2016 norisi Ventspilī. Tātad, festivāls notiks arī šogad, taču par pērnvasar solītajiem jauninājumiem un pārsteigumiem šobrīd vēl pāragri runāt.

Šogad festivāls Ventspilī norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas un plānots, ka tajā tāpat kā pērn vismaz 10 dažādos sporta veidos piedalīsies 1300 dalībnieki no vairāk kā 20 valstīm. Plānotie festivāla norises datumi ir laiks no 29. līdz 31.jūlijam.

Organizatoriskajā darba grupā strādā Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldes un Olimpiskā centra Ventspils pārstāvji, kā arī biedrības STREETBASKET speciālisti Raimonds Elbakjans un Sanda Brūna.

Pērn Ghetto Games festivāla ietvaros Ventspilī tikās augstas klases sportisti un ielu dejotāji BMX frīstaila skeitparkā, BMX frīstaila dirtos, ekstrēmajā skrituļslidošanā, skeitbordā, veikbordā, ielu dejās, ielu vingrošanā, velotriālā, MTB duālajā slalomā un armrestlingā, lai dalītu 10 000 eiro lielo naudas balvu fondu, tai skaitā arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga personīgās naudas balvas.