Kā informē SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils”, Basketbola halle un sporta halle ”Pārventa”, kā arī sporta nams ”Centrs” no š.g. 16.maija  atsāks darbību ar iepriekšēju pierakstu. Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa darbu atsāks no pirmdienas, 18.maija.

 Individuālajiem apmeklētājiem sporta bāzes būs pieejamas sekojošos darba laikos:
– Pārventas sporta komplekss darba dienās no plkst. 9-20, sestdienās no plkst. 10-15, svētdienā – slēgts. Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 20606555.

– Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļā darbosies atlētikas zāle, kā arī vingrošanas un aerobikas zāles. Baseini vēl nebūs pieejami. Sporta daļa būs pieejama apmeklētājiem darba dienās no plkst. 9-21, bet sestdienā, svētdienā būs slēgta. Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 26360777.

– Basketbola halle darbosies darba dienās no plkst. 8-20, bet sestdienās, svētdienās no plkst. 10–20. Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 63622061.

– Sporta nama ”Centrs” pakalpojumus varēs izmantot tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 27817093.

Ūdens piedzīvojumu parkā un sporta hallē ”Pārventa” ģērbtuves būs pieejamas tikai ierobežotā skaitā un katrs apmeklētājs tās drīkstēs izmantot ne ilgāk kā 15 minūtes, kā to paredz Izglītības zinātnes un Veselības ministriju izstrādātās vadlīnijas, ņemot vērā epidemioloģiskos nosacījumus. Basketbola halles apmeklētājiem drošības apsvērumu dēļ ģērbtuves nebūs pieejamas.

Atlētikas zālēs maksimālais uzturēšanās laiks apmeklētājiem būs divas stundas. Atlētikas zālēs jāizmanto personīgie dvieļi un jābūt maiņas apavos.

Ievērojot Ministru kabineta pulcēšanās un distancēšanās noteikumus, sportotāji var turpināt izmantot arī Olimpiskā centra ”Ventspils” āra sporta laukumus, izņemot Katoļu ielas futbola laukumu, kur notiek tikai grupu treniņi.

Ledus halle un vieglatlētikas manēža individuālajiem apmeklētājiem vēl nebūs pieejamas.

15.05.2020./Autors: Ventspilnieks.lv/ Foto:Ventspilnieks.lv arhīvs