Pirmais “Velo vieno 2021!” izbrauciens pa pilsētu notika pagājušās nedēļas nogalē, tajā tika izlozēts viens velosipēds. Šajā nedēļas nogalē būs iespēja piedalīties vēl viena velosipēda izlozē.

Pirmais velo izbrauciens “Velo vieno 2021!” pagājušā nedēļas nogalē guva lielu popularitāti – braucienā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku un izlozēts velosipēds.Un tas, neskatoties uz laikapstākļiem.

Visi interesenti aicināti to darīt arī šajās brīvdienās – 15. un 16. maijā no plkst. 10.00 līdz 20.00. Veloizbrauciena dalībnieki varēs saņemt informāciju Tūrisma informācijas centra informatīvajā teltī Pārventā pie Pārventas bibliotēkas (Tārgales iela 4, Ventspils.) Dalībniekiem būs izvēle, kā veikt izbrauciena uzdevumus – vai ar mobilās aplikācijas Actionbound palīdzību, vai saņemot karti ar uzdevumiem digitālā formātā 6 km distancei un 12 km distancei vai drukātā veidā.

Dalībnieki, kuri piedalīsies individuālajā veloizbraucienā un pildīs maršruta uzdevumus, vai veiks distanci ejot un nūjojot, varēs piedalīties izlozē, kurā galvenā balva būs velosipēds. Lai piedalītos izlozē, ir nepieciešams izpildīt uzdevumus aplikācijā vai drukātajā formātā. Drukātās, aizpildītās veidlapas ir aicinājums iesniegt Tūrisma informācijas centra informatīvajā teltī Pārventā pie Pārventas bibliotēkas (Tārgales iela 4, Ventspils.) līdz 16. maija plkst. 20.00. 17. maijā plkst. 10:00. Notiks izloze.

Pārventā 15. un 16. maijā velo orientēšanos bagātinās Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi, kuru dalībnieki sēdīsies uz velosipēdiem un izbrauks maršrutus “ar dziesmu”. Vairākās pieturvietās kolektīvu dalībnieki gatavi arī iepriecināt ar kādu deju vai citu atraktīvu darbošanos. Savukārt, biedrības “Radi vidi pats” ērmriteņi pārsteigs ne vienu vien velo braucēju. Kā arī paši velobrauciena dalībnieki aicināti ģērbties atraktīvi un padarīt košākus šos Pārventas svētkus!

Ventspils Tūrisma informācijas centrs iesaka izmantot pilsētā labiekārtotos veloceliņus, kā arī, ievērojot pašreizējos epidemioloģiskās drošības pasākumus, Ventspils TIC aicina doties velo izbraucienā individuāli vai savas mājsaimniecības ietvaros.

 

13.05.2021. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay