Arī šonedēļ notiks daudzdzīvokļu namu īpašnieku kopsapulces

1264
Autors: Ieva Lūka/LETA
Autors: Ieva Lūka/LETA

Arī šonedēļ pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi rīkos divas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopsapulces.

Otrdien, 6.decembrī, plkst.18 uz kopsapulci aicināti Lidotāju ielas 24.nama iemītnieki. Tikšanās notiks 3.vidusskolas telpās. Kopsapulcē izskatāmie jautājumi: ieņēmumu – izdevumu atskaite, mikroklimats dzīvokļos un siltumenerģijas patēriņš, norēķini par komunālajiem pakalpojumiem un plānotie remontdarbi.

Savukārt trešdien, 7.decembrī, plkst.18 Ganību ielas 35.nama iedzīvotāji aicināti uz tikšanos. Tā notiks turpat, Ganību ielā 35-7. Kopsapulcē izskatāmie jautājumi: ieņēmumu – izdevumu atskaite, norēķini par komunālajiem pakalpojumiem un plānotie remontdarbi.

Lai kopsapulcē varētu pieņemt lēmumu, nepieciešams PAR nobalsot 50%+1 balss dzīvokļu īpašniekiem. Reģistrējoties kopsapulcē, jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti (ja cita persona pārstāv īpašnieku, tad nepieciešama pilnvara). Savukārt, ja mainījies dzīvokļa īpašnieks, tad jāuzrāda arī īpašuma tiesības apliecinoši dokumenti.