Arī Ventspilī nedēļas garumā notiks semināri un konsultācijas psiholoģijā

0
387

Septītās gadskārtējās Psiholoģijas dienas laikā no 4. līdz 12.oktobrim notiks ne vien Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās, tajā skaitā arī Ventspilī. Šajos pasākumos ventspilniekus aicina uz konsultācijām, lekcijām, semināriem un citiem tematiskiem pasākumiem.

Psiholoģijas dienu daudzveidīgajā programmā plānoti ap 30 pasākumiem, kas būs brīvi pieejami un lielākā daļa no tiem – bezmaksas. Ikviens interesents, tostarp nozares profesionāļi, varēs piemeklēt sev atbilstošu lekciju, semināru, meistarklasi, konsultāciju.

Psiholoģijas dienu ietvaros tiks skatītas un apspriestas dažādas tēmas, tostarp, par apzinātības pieeju bērnu audzināšanā, pusaudžu depresiju, veiksmīgu novecošanu.

Psiholoģijas dienas tiek rīkotas ar mērķi sekmēt atvērtu, radošu vidi profesionālai diskusijai, kā arī informēt sabiedrību un nozares speciālistus par aktualitātēm nozarē. Latvijas Psihologu biedrības vadītāja Edīte Kalniņa norāda, ka Izglītības kvalitātes dienesta mājas lapā Psihologu reģistrā ir reģistrēti vairāk nekā 800 psihologu. Tomēr joprojām sabiedrībā ir zema izpratne par to, kas ir un kas nav psihologs, kādus tieši pakalpojumus no katras psiholoģijas darbības jomas speciālista ir iespējams iegūt. Psiholoģijas dienas ir iespēja gan psihologiem gūt jaunas zināšanas un celt profesionālo kompetenci, gan sabiedrībai iepazīt psihologa darba ikdienu un pielietotos instrumentus un metodes.

02.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay