Šonedēļ atsākas ceļa remontdarbi uz Ventspils šosejas, kuri aizsākās jau pagājušajā gadā, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja VAS Latvijas Valsts ceļi.

Remontdarbi notiks posmā no Ozolpils līdz rotācijas aplim krustojumā ar ceļu Tukums-Kuldīga. Tāpat būvdarbi atsākas arī uz Ventspils šosejas pārvada pār dzelzceļa līniju Tukums-Jelgava. Tur satiksme notiks pa vienu joslu un būs noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Būvnieki uz pārvada demontēs vecā asfalta seguma uz pārvada laiduma konstrukcijas, ieplānoti arī citi darbi – vecās tilta hidroizolācijas nojaukšana, deformācijas šuvju, tilta margu un aizsargbarjeru demontāža.

Savukārt sākot ar piektdienu, 10.martu, posmā no jaunizbūvētā rotācijas apļa Ventspils šosejas krustojumā ar Jelgavas-Tukuma ceļu Ventspils virzienā līdz rotācijas aplim krustojumā ar Tukuma-Kuldīgas ceļu būs trīs ar luksoforiem regulējami posmi. Tajos tāpat būs reversā kustība pa vienu joslu un būs noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Atsākoties aktīvai ceļa būvniecības sezonai, šogad uz Ventspils šosejas turpināsies būvdarbi vēl divos objektos. Posmā no Jūrmalas šosejas (pagrieziens uz Priedaini) līdz Varkaļiem un posmā no tilta pār Lielupi līdz pagriezienam uz Jūrmalas centru pie degvielas uzpildes stacijas.

Pērn oktobrī tika pabeigti ceļa seguma atjaunošanas darbi vēl vienā Ventspils šosejas posmā – atjaunots ceļa segums piecus kilometrus garumā no pagrieziena uz Slampi un Smārdi līdz Ozolpilij.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ieva Lūka/LETA