Prāmju operators “Tallink Grupp” (Igaunija) no š.g. 26.jūnija līdz 15.augustam organizē  prāmju reisus jaunizveidotā  maršrutā Helsinki-Rīga.

Prāmis “Silja Serenade”’ katru otro dienu, sākot no 26.jūnija, ir uzsācis maršrutu no Helsinku “Olympia terminal”, atiešans laiks plkst.16.00.  Rīgā tas pienāk nākamās dienas plkst.10.30, uz Helsinkiem dodoties atpakaļ plkst.16.30 un galamērķi sasniedzot plkst.11.00.

Plānots, ka “Tallink” piedāvās klientiem arī ceļojumu komplektus Rīgā ar apmešanos viesnīcā “Tallink Hotel Riga”. Tāpat klienti varēs iegādāties  ieejas biļetes mūsu tūrisma objektos un “Tallink Hotel Riga” piedāvātos izmitināšanas komplektus uz divām, četrām vai vairāk naktīm.

Rīga-Helsinki maršruts “Tallink” nav jauns.  Kādreiz Somijas tūristu vidū sevišķi iecienīts bija kruīzs ceļojums Helsinki – Rīga. Ievērojot situāciju, kāda izveidojusies šajā vasarā, ir ņemta vērā iedzīvotāju vēlēšanās ceļot sava reģiona robežās.

Klienti var būt pārliecināti par drošības pasākumu ierobežojumu ievērošanu uz prāmja. Apkalpe regulāri veic visu virsmu dezinfekciju, kontrolē apmeklētāju skaitu bāros un restorānos, pievērš uzmanību pasažieru atpūtas, ēdināšanas, izklaides iespējām.

Pasažieru un kravas pārvadājumus ar prāmjiem Baltijas jūrā “Tallink Grupp” nodrošina, izmantojot zīmolus un “Silja Line” un “Tallink”.

29.06.2020. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay