Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) pārstāvošais satiksmes ministrs Uldis Augulis trešdien dosies reģionālajā vizītē uz sava politiskā spēka biedru vadīto Ventspils pilsētu un Ventspils novadu, liecina ministra darba kārtība.

Pirms iegriešanās Ventspils pilsētā, Augulis iepazīsies ar ceļa pārbūves darbu projektu autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus no 4. līdz 24.kilometram. Vēlāk viņš pārliecināsies, kā norit remontdarbi uz autoceļa Piltene-Zlēkas. Ventavā Augulis tiksies arī ar Ventspils novada vadītāju Aivaru Mucenieku, kurš arī pārstāv ZZS.

Saskaņā ar iecerēto vizītes norises kārtību, Ventspils pilsētā vispirms plkst.13 viņam paredzēta viesošanās Ventspils brīvostas pārvaldē, kur tiksies ar pārvaldes un pilsētas vadību un pārrunās aktuālo situāciju infrastruktūras attīstības un tranzīta jomā. Tāpat satiksmes ministrs apmeklēs Ventspils Dienvidu molu, lai apskatītu tur notiekošos celtniecības darbus un infrastruktūras attīstības projektu īstenošanu.

Neierasti citu ministru vizīšu reizēm, šoreiz notiks īpaša konference, kurā Augulis tiksies ar Ventspils pilsētas augstākajām amatpersonām un žurnālistiem.

Reģionālās vizītes noslēgumā Augulis apmeklēs uzņēmumus Ventspilī un iepazīsies ar to darbību, norādīja ministra padomniece komunikācijas jautājumos Liene Užule.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA