AS Ventspils Tirdzniecības osta (VTO) padomē iecelta jauna locekle – biedrības Baltijas attīstība – transports un loģistika prezidente Inga Antāne. Līdzšinējo trīs locekļu vietā uzņēmuma padomē turpmāk darbosies četri.

Lūgts komentēt Ingas Antānes iecelšanu uzņēmuma padomē, VTO valdes priekšsēdētājs Valerijs Pašuta Ventspilnieks.lv teica: “Esmu ļoti gandarīts un priecīgs, ka mūsu komandai pievienojas tik spēcīgs spēlētājs un līderis kā Inga Antāne. Viņa lieliski pārzina transporta un loģistikas nozari, ko ne reizi vien pierādījusi, vadot Baltijas asociāciju – Transports un Loģistika. Viņa vienmēr iestājusies un cīnās par jautājumiem, kuri ir svarīgi ne tikai mūsu uzņēmumiem un Ventspils pilsētai, bet arī Latvijai kopumā.”

VTO ir viena no vecākajām Ventspils ostā strādājošajām stividorkompānijām. VTO dibināta 1994.gada decembrī, un sniedz visu veidu sauso kravu pārkraušanas pakalpojumus virzienā starp Austrumiem un Rietumiem.

Darbojoties savā teritorijā, kas aizņem 13,76 hektārus Latvijas Rietumu piekrastē, neaizsalstošajā Ventspils ostā, uzņēmums ir izejvielu, kuras tiek nosūtītas no NVS valstīm uz Eiropu un aiz tās robežām, kā arī pretējā virzienā, galvenā stacija. Kopš ostas kuģošanas kanāla padziļināšanas līdz 17,5 metriem, osta var pieņemt apstrādei kuģus ar kravnesību līdz 82 000 tonnām.

Autors: Ventspilnieks.lv