Ventspils pilsētā divas dienas notika bīstamo atkritumu savākšanas akcija, kuras laikā iedzīvotāji tika aicināti bez maksas nodot sadzīvē radušos bīstamos atkritumus. Akcijas laikā Ventspils iedzīvotāji nodeva izstrādātu eļļu, baterijas, dienasgaismas spuldzes, krāsu bundžas, dzīvsudraba termometrus, ķimikālijas un citus bīstamos atkritumus kopā ap 120 kg, informē SIA Ventspils Labiekārtošanas kombināts.

Atsaucība vērtējama kā augsta, norāda uzņēmumā, un pateicas par lielo interesi no iedzīvotāju puses un novēl ventspilniekiem arī turpmāk būt tikpat aktīviem, tā palīdzot uzturēt apkārtējo vidi ekoloģiski tīru.

kdienā sadzīvē radušos bīstamos atkritumus (izņemot azbestu saturošus būvmateriālus), liela izmēra atkritumus (mēbeles), elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumus, otrreiz pārstrādājamos atkritumus (plastmasa, stikls, metāls, papīrs, kartons), kā arī zaļos atkritumus iedzīvotāji bez maksas var nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos – Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu no plkst. 10 līdz 19, izņemot pirmdienas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA