Premjera amatam nominētais Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns otrdien, 13.novembra rītā, intervijā telekanālā LNT pauda pārliecību, ka līdz valsts svētkiem būšot jau precīzi skaidrs, vai viņa vadīta valdība varēs būt un kādas būs tās aprises. 

Pēc viņa teiktā, valdības veidošanas procesa sekmes noteikšot partiju vēlme nonākt līdz rezultātam, bet pašlaik nekas neliecinot, ka partijas to nevēlētos. Iespējams tas gan esot, bet pašlaik neviens vēl neesot noraidījis darbu Bordāna valdībā.

Tiesa, Bordāns pārmeta Attīstībai/Par! un Jaunai Vienotībai politiskas spēles un “tādu kā mobingu”, kura mērķis varot būt, piemēram, parādīt Bordānu kā nervozu vai neizlēmīgu cilvēku. Politiķis izteicās, ka minētās partijas varbūt domājot izspēlēt scenāriju, kad “mūs vilks līdz pēdējam brīdim” un tad paziņos negatīvu lēmumu. Bordāns paziņoja, ka zinot šīs taktiskās spēlītes un esot tām gatavs.

Bordāns arī pēdējās dienās jūtot aktīvu pretdarbību viņa centieniem izveidot valdību, piemēram, viņš saskata pirktus materiālus masu medijos, kuros pieļauts, ka Bordāna valdība varētu apsvērt izpārdot valsts īpašumos, kas esot “fake news” (viltus ziņas).

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: LETA