Nedēļas nogalē – 2. un 3.martā – Ziemeļkurzemes piekrastē un Ventspilī gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Ja sestdien nokrišņu praktiski nebūs un uzspīdēs arī saule, tad svētdien diena būs lietaina un vējaina, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Sestdien dienā virs Latvijas laika apstākļus pakāpeniski sāks noteikt ciklona dienvidu daļa, līdz ar to saule mīsies ar mākoņiem, kas teritorijas lielākajā daļā atnesīs pat nelielu sniegu un slapju sniegu. Ventspils piekrastē sestdien nokrišņi nav būtiski, bet pēcpusdienā debesis pat skaidrosies un bieži uzspīdēs sauli. Valdīs gan brāzmains ritumu vējš, kas brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 16 m/s, bet gaisa temperatūra pakāpsies līdz +2 grādiem.

 

Vējš nedaudz pierims naktī uz svētdienu, debesis būs atkal mākoņainas, rīta pusē līs. Dienā saglabāsies mākoņains laiks un bieži līs, nokrišņiem pierimstot tikai vēlā vakarā. Vējš dienas pirmajā pusē pūtīs no dienvidiem un būs tikai 6 m/s, bet pēcpusdienā atkal pastiprināsies rietumu vējš, kas brāzmās sasniegs 15 m/s. Gaisa temperatūra svētdien pakāpsies līdz +4 grādiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA