Brīvdienas Ventspilī gaidāmas vasarīgi siltas un saulainas

1231
Autors: SXC
Autors: SXC

Sestdiena un svētdiena Ventspils apkaimē gaidāmas saulainas un vasarīgi siltas, taču jau pirmdien atkal gaidāms lietus, turklāt sinoptiķi sola arī tveicīgus laika apstākļus.

Visa sestdiena Ventspilī aizritēs bez mākoņiem, spoži spīdēs saule. Pūtīs rietumu vējš ar ātrumu līdz 8 m/s, bet gaisa temperatūra pakāpsies līdz +20 grādiem.

Arī nakts uz svētdienu gaidāma skaidra, taču rīta pusē debesis klās mākoņi. Pēcpusdienā caur mākoņiem izsprauksies saule. Būs praktiski bezvējš, bet gaiss iesils līdz +20 grādiem.

Nakts uz pirmdienu un pirmdienas pirmā puse gaidāma vēl ar skaidriem laika apstākļiem, taču pēcpusdienā savilksies lietus mākoņi un gaidāmi īslaicīgi nokrišņi. Pūtīs dienvidu, dienvidrietumu vējš ar ātrumu līdz 8 m/s, bet termometra stabiņš pakāpsies līdz pat +25 grādiem.

Pašreizējās prognozes liecina, ka īslaicīgs lietus gaidāms arī otrdien, bet visas turpmākās dienas atkal būs saulainas. Tiesa, laika apstākļu maiņa nesīs arī vēsākas gaisa masas, līdz ar to dienā gaisa temperatūra nebūs augstāka par +16 grādiem.