Nedēļas nogale ir pienākusi un pēdējais brīdis plānot aktivitātes, kuras pavadīt ārpus mājas. Ventspilnieks.lv piedāvā dažas interesantas atpūtas iespējas Ventspils pilsētā un novadā.

Visu nedēļas nogali, sākot ar piektdienas vakaru, Ventspils pilsētā notiek tradicionālās baltkrievu kultūras dienas. Piektdien vakarā Dzirnavu palukumā plkst.19.00 notiek kultūras dienu atklāšanas pasākums. Sestdien plkst.14.00 bērnu pilsētiņā Fantāzija notiks vieskolektīvu koncerts, bet plkst.20.00 Dzirnavu laukumā – baltkrievu tradicionālie svētki Kupalje. Svētki noslēgsies svētdien plkst.15.00 bērnu pilsētiņā Fantāzija ar noslēguma koncertu.

Plaša tirdzniecība ar pārtiku, zemnieku saimniecībās ražotu piena produkciju, svaigu gaļu, kūpinājumiem, zivīm, zivju kulināriju, konditorejas izstrādājumiem, pašaudzētu lauksaimniecības produkciju, zaļumiem un stādiem – sestdien jau kopš plkst.8.00 līdz plkst.15.00 apskatāms un iegādājams Ventspils Vecpilsētas tirgū.

Sestdien no plkst.13.00 Amatu mājā norisināsies Ventiņu diena. Pasākuma laikā būs skatāma teātra izrāde un apmeklētājiem būs iespēja pašiem sev izgatavot suvenīrus un dāvanas.

Savukārt vakarā no plkst.19.00 Reņķa dārzā Dziesmu sirdij rodi Ventspilī jeb Dzintara dziesmu aptaujas fināls.

Sporta cienītājiem arī ir ko izvēlēties. Ventspils lidostas teritorijā sestdien un svētdien notiks Latvijas-Lietuvas dragreisa čempionāta posma sacensības. Savukārt Olimpiskā centra Ventspils stadionā divas dienas par Latvijas čempionāta medaļām cīnīsies labākie U-18 un U-20 vecuma grupu vieglatlēti.

Šogad kā pirmie savus svētkus svinēt iesāks Ugāles pagasts. Sestdien plkst.10.00 tos ievadīs svētku gājiens 80-tie tie labākie, tad jaundzimušo sveikšana, sporta un citas aktivitātes, zelta kāzu jubilejas pasākums. Ugāles drāma rādīs izrādi par trīs sivēntiņiem, koncertēs grupa Simple 4, Alsungas suitu kopa, kā arī Viktors Zemgals. Vakarā balle kopā ar grupu Liepavots.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA