Šā gada 27. un 28.jūnijā valstī tika reģistrētas četras jaunas ar Covid – 19 inficētas personas, trīs no tām Rīgā, bet viena Ventspilī. Līdz ar to Ventspilī atkal ir atgriezies Covid – 19. Tas liecina par to, ka slimība nebūt nav ne uzveikta, ne apturēta, ir tikai samazinājies reģistrēto saslimušo skaits diennaktī.

Aktīvi saslimšanas gadījumi šobrīd ir reģistrēti 35 pašvaldībās – Ludzas, Ciblas, Bauskas, Baldones, Burtnieku, Cēsu, Daugavpils, Garkalnes, Jelgavas, Kārsavas, Kocēnu, Krustpils, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Mārupes, Ozolnieku, Priekuļu, Riebiņu, Rugāju, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Siguldas, Skrundas, Stopiņu, Tukuma un Vecpiebalgas novados, kā arī Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Pagājušajā diennaktī koronavīrusa izraisītā slimība  apstiprināta vienam cilvēkam, līdz ar to kopumā Latvijā saslimuši 1118 cilvēki. Aizvadītajā diennaktī veikti 2060 Covid-19 testi. Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 7 pacienti: 6 pacienti ar vidēji smagu, 1 pacients ar smagu slimības gaitu, bet kopā no stacionāra izrakstīti 178 pacienti.

30.06.2020. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay