Lai nodrošinātu iespēju atvērt piecas jaunas grupiņas 80 bērniem, sniedzot pilsētas iedzīvotājiem pirmsskolas izglītības pakalpojuma pieejamību, šovasar tiks uzsākti būvdarbi jaunas pirmsskolas izglītības iestādes izveidei Brīvības ielā 15, Ventspilī.

Jaunās mācību telpas un ēka atbildīs augstiem standartiem – tiks veikta ēkas atjaunošana, izbūvēta moderna vēdināšanas sistēma, veikta teritorijas labiekārtošana, kā arī iegādāts jauns inventārs, mācību līdzekļi, rotaļlietas un mēbeles par kopējo summu 1,45 milj. EUR apmērā, t.sk. plānots piesaistīt aizņēmumu 567 tūkst. EUR apmērā.

Jaunā bērnudārza teritorijā tiks izveidota sporta zona, aprīkojot to ar paceļamiem basketbola groziem, futbola vārtiem, skrejceļiem un tāllēkšanas bedri, kā arī rotaļu zona, kurā tiks izvietotas rotaļu nojumes, smilšu kastes un dažādas rotaļu ierīces visa vecuma bērniem. Teritorijas labiekārtošanai tiks atvēlēts vairāk nekā 500 tūkst. EUR.

Plānots, ka pirmsskolas izglītības iestādi atvērs 2021.gadā, kad bērni varēs sākt apmeklēt moderni iekārtotu un aprīkotu bērnudārzu.

30.06.2020. / Autors: Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde / Foto: Pixabay