Mākslīgais intelekts (MI) ir viena no pēdējā laika apspriestākajām tēmām, nav noslēpums, ka tā sniegtās iespējas var būt liels ieguvums ikvienas profesijas pārstāvim, arī pedagogiem, tāpēc Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu skolotāju piedalīties bezmaksas vebinārā “Mākslīgais intelekts pedagogu darbā”.

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus piedalīties vebinārā par mākslīgo intelektu, kurā būs iespēja noskaidrot, kas tad īsti ir mākslīgais intelekts, kāpēc tam tiek pievērsta tik liela uzmanību, kā to pielietot pedagogu darbā, veidojot dažādus mācību materiālus, tādējādi atvieglojot savu ikdienu un ietaupot laiku.

Informatīvais vebinārs “Mākslīgais intelekts pedagogu darbā” norisināsies 29. augustā plkst. 13.00 – 14.00 tiešsaistes platformā Zoom. Dalība vebinārā ir bezmaksas, vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties iespējams līdz 27. augustam, aizpildot anketu: ŠEIT.

Īsumā par vebināru:

  • Kā runāt ar skolēniem par mākslīgo intelektu?
  • Mākslīga intelekta izmantošana uzdevumu, testu un praktisko darbu izstrādē.
  • Kā novērst negodprātīgu mākslīgā intelekta izmantošanu?
  • Ierobežojumi un ieteikumi.
  • Mākslīgā intelekta rīki ChatGPT, Google Bard, Bing un citi.

Vebināru vadīs pasniedzēja Vita Vītola-Lapiņa. Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

 

22.08.2023. / Autors: Ventspils Digitālais centrs / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs