Divu auto sadursmē uz Ventspils šosejas gājis bojā autovadītājs, Virpē pēc sadursmes – traktora vadītājs

844

Talsu novada Ģibuļu pagastā, uz autoceļa Rīga-Ventspils, pirms Ģibuļiem piektdien noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā, saduroties divām automašīnām, gājis bojā autovadītājs.

Negadījumā gājis bojā 1959.gadā dzimis vīrietis, bet 1964.gadā dzimis vīrietis nogādāts slimnīcā. Pēc sākotnējās informācijas, viņa gūtās traumas nav dzīvībai bīstamas. Ceļu satiksmes negadījumā iesaistītas automašīnas Audi 100 un Volkswagen Touran.

Negadījums noticis taisnā ceļa posmā, un policija pieļauj iespēju, ka kāds no vadītājiem neuzmanības dēļ iebraucis pretējā braukšanas joslā. Par notikušo sākts kriminālprocess, nozīmētas ekspertīzes un precīzi notikušā apstākļi tiek skaidroti.

Policija arī aicina atsaukties aculieciniekus, kuri piektdien ap plkst.9 brauca garām notikuma vietai un var sniegt policijai informāciju par notikušo, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Savukārt ap plkst.15 Ventspils novada Virpē saskrējās kāda vīrieša vadītā automašīna Scania un traktors T40, kuru vadīja 1977.gadā dzimis vīrietis. Sadursmes rezultātā traktora vadītājs gāja bojā notikuma vietā.

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: LETA