Ikgadējais kristīgās kultūras pasākums “Mēs viens otram” Ventspilī notiek kopš 2004.gada katru gadu vasaras vidū ar mērķi popularizēt kristīgo kultūru Ventspils pilsētā un tās apkārtnē, radot iespēju sabiedrībai veidot dziļāku saskarsmi ar kristīgo kultūru.

Šogad pasākums plānots 19. augustā „Dzirnavu laukumā”, kur tas tradicionāli notiek daudzus gadus. Plkst. 12:00 pasākuma atklāšana. Pirmā daļā plānots koncerts un programma bērniem ar kristīgo klaunu dalību. Pēc koncerta bērni varēs turpināt darboties radošajās darbnīcās. Otrajā daļā plkst.14:00 paredzēts kristīgās mūzikas festivāls, kā arī aizlūgšanas par tādām tēmām kā kultūra, izglītība, ģimene, bizness, medicīna, mediji, draudze un valdība.

Vakara koncertā plkst. 19:00 piedalīsies grupa OneWay un slavēšanas grupa no Ukrainas pilsētas Koveļas. Savu uzrunu teiks arī mācītājs Petro Fedoruks. Šogad pasākums sakrīt ar ukraiņu kultūras dienām Ventspilī. Visas dienas garumā darbosies informācijas telts, kurā būs iespējams uzzināt vairāk par biedrību un citiem pasākuma dalībniekiem. Aizlūgšanu teltī būs iespēja uzrakstīt savu lūgšanu vajadzību. Par vajadzībām tiks aizlūgts pasākuma beigās.

Šī gada pasākuma „Mēs- viens otram” sadarbības partneri ir biedrība Integrācijas centrs “Atvērtās durvis”, Evaņģēlisko kristiešu baznīcas “Jaunā paaudze”, biedrība “Iesākums”, biedrība „Brīvības ceļš”, Vassarsvētku draudze “Ventspils kristiešu centrs” un Vasarsvētku Draudze “Dieva Patiesais Vārds”.

Visi minētie pasākumi tiek rīkoti bez maksas.

 

17.08.2023. / Autors: Biedrība Integrācijas centrs “ATVĒRTĀS DURVIS” / Foto: Biedrība Integrācijas centrs “ATVĒRTĀS DURVIS”