Udodova iecelta par Ventspils Izglītības pārvaldes vadītāju

1801

Pēc ilgstošiem vadītāja meklējumiem, Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja amatā oficiāli iecelta Egita Udodova.

Šis amats kļuva vakants kopš pagājušā gada decembra sākuma, kad pēc 26 gadu darba pelnītā atpūtā devās pārvaldes ilggadējais vadītājs Aldis Slavinskis. Pirmajā piegājienā konkursā tā arī neizdevās atrast piemērotu pārvaldes vadītāju, lai gan tika saņemts ļoti liels pieteikumu skaits. Konkurss tika izsludināts atkārtoti, pieteicās astoņi pretendenti, un šoreiz vadītājs tika izvēlēts. Otrās kārtas ietvaros uz darba intervijām tika uzaicināti četri pirmās kārtas prasībām atbilstošie pretendenti. Konkursa komisijas locekļu sniegto individuālo vērtējumu rezultātā par atbilstošāko kandidātu ar saņemto augstāko vērtējumu, tika atzīta Egita Udodova, kurai ir atbilstoša individuālā kvalifikācija, zināšanu un prasmju kopums.

Udodova 2001.gadā Ventspils Augstskolā ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē ar specializāciju loģistikā. 2003.gadā turpat ir iegūts profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā. No 2011.gada Ventspils Augstskolā ir uzsāktas studijas doktora studiju biznesa vadības programmā, kā ietvaros apgūti tādi kursi kā stratēģiskā vadīšana, vadīšanas un organizācijas teorija, vadīšanas ekonomika, mārketinga, finanšu, projektu, cilvēkresursu vadīšana, inovāciju menedžments, psiholoģija vadīšanā, vadības informācijas sistēmas. Udodovai ir 16 gadu darba pieredze izglītības darbā, tai skaitā aptuveni 14 gadu darba pieredze izglītības vadības darbā.

Ventspils Izglītības pārvaldes pārziņā ir 24 struktūrvienības – desmit skolas, desmit bērnudārzi un četras interešu izglītības iestādes, kur kopā strādā ap tūkstoti darbinieku.

Autors: Ventspilnieks.lv