FOTO: Sākušies plaši atjaunošanas darbi Kaiju un Plosta ielā

525

Daudzi ventspilnieki jau būs ievērojuši, ka sākušies plaši atjaunošanas darbi Kaiju ielā un Plosta ielā, kurus plānots pabeigt šī gada laikā, pavēstīja Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāve Inga Ieviņa.

855 metru garā Kaiju iela Ventspils pilsētas Pārventā savieno Celtnieku un Talsu ielu. Pārbūves laikā paredzēts pilnībā pārbūvēt  ielas segumu, izbūvēt lietus ūdens kanalizāciju un apgaismojumu. Visi darbi tiks pabeigti šī gada laikā. Projekta kopējās izmaksas – 641 767,59 eiro bez PVN.

Otrs ielas posms, kura atjaunošana sākta šonedēļ, ir termināļu pievedceļš Plosta ielā. Šeit plānots nomainīt savu laiku nokalpojušo asfaltbetona segumu, uzstādīt jaunu apgaismojumu, kā arī sakārtot nelielu posmu no Brīvības ielas līdz Kuldīgas ielai, kas nereti tiek izmantots lielgabarīta kravu pārvadāšanai. Šo darbu izmaksas – 161 827,50 eiro bez PVN.

Būvdarbu līgums par abu objektu pārbūves veikšanu noslēgts ar iepirkumu konkursā uzvarējušo SIA CTB.

Pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma šobrīd norit arī seguma un deformācijas šuvju atjaunošana uz Ventas tilta. Sākti arī projektēšanas darbi, lai pārbūvētu Ostas ielu posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai.

22.07.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils brīvostas pārvalde