Augsto tehnoloģiju uzņēmums AS HansaMatrix nākamnedēļ atklās jaunu ražošanas līniju Ventspils Augsto tehnoloģiju parka ražotnē.

HansaMatrix Ventspils ražotnē uzstādīta piektā elektronikas iespiedshēmu virsmas montāžas līnija, ar kuras palīdzību uzņēmums spēs montēt papildus līdz 60 000 komponenšu stundā, tādējādi turpinot attīstīt datu tīklu, industriālo, lietu interneta un citu produktu ražošanas apmērus.

Prognozēts, ka HansaMatrix piektās līnijas izveide ne tikai palielinās Ventspils rūpnīcas ražošanas apmērus, bet arī radīs vairākas jaunas darba vietas nozares speciālistiem.

Jaunās ražošanas līnijas atklāšanas ceremonijā piedalīsies Valsts prezidents Raimonds Vējonis, HansaMatrix valdes priekšsēdētājs Ilmārs Osmanis, kompānijas valdes loceklis un rūpnīcas vadītājs Aldis Cimoška, kā arī Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

HansaMatrix ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Kompānijas akcijas kotē biržas Nasdaq Riga oficiālajā sarakstā.

2016.gada deviņos mēnešos HansaMatrix konsolidētais apgrozījums bija 11,943 miljoni eiro, kas ir par 20,1% vairāk nekā 2015.gada deviņos mēnešos, bet koncerna peļņa samazinājās 2,2 reizes un bija 447 507 eiro.