Iereibis dzērājšoferis Usmā saduras ar policijas auto

1298

Kāds iereibis autovadītājs, kurš turklāt bija pie stūres sēdies bez autovadītāja apliecības, Usmas pagastā izraisījis sadursmi ar policijas automašīnu, kas centās likumpārkāpēju aizturēt.

Kā portālam Ventspilnieks.lv pavēstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, incidents noticis otrdienas vakarā Usmas pagastā uz vietējas nozīmes autoceļa.

Policijas darbinieki vairākkārt izteica prasību priekšā braucošajam Ford KA automobiļa vadītājam apturēt transportlīdzekli uz aizdomu pamata, ka autovadītājs pie stūres atrodas alkohola reibumā. Ford šoferis policijas aicinājumam nepakļāvās. Mēģinot apturēt minēto automašīnu, likumsargi veica tā apdzīšanas manevru. Pēc tā Ford vadītājs beidzot nolēma apstāties, bet bremzējot sadūrās ar policijas auto. Cilvēki negadījumā nav cietuši.

Veicot autovadītāja – 1981.gadā dzimuša vīrieša – pārbaudi, tika konstatēts, ka viņš atrodas 1,4 promiļu stiprā alkohola reibumā, turklāt pie stūres braucis bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

Minētajam autovadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par nepakļaušanos policijas darbinieku prasībām, kā arī uzsākts kriminālprocess par braukšanu pie auto stūres alkohola reibuma stāvoklī bez autovadītāja apliecības.