Īsi pirms pavasara Ventspilī atklāj teju 1 mlj. eiro izmaksājušo BMX ziemas treniņbāzi

750

Mēnesi pirms pavasara Ventspilī otrdien, 19.februārī, atklāj BMX riteņbraukšanas ziemas treniņbāzi, kur riteņbraucēji varēs trenēties ziemas periodā, un vienlaikus ar to arī Ventspils 2.vidusskolas sporta zāle.

Kā pastāstīja pašvaldībā, BMX ziemas treniņbāzes būvdarbi sākās jau pirms gada. Pie 2.vidusskolas tika celta jauna piebūve tieši BMX vajadzībām, kurā tagad varēs trenēties Ventspils sporta skolas Spars riteņbraukšanas sporta veida BMX nodaļas audzēkņi.

Objekts ir no divām būvniecības kārtām, kur pirmajā kārtā izremontēja skolas sporta zāli un tās palīgtelpas. Sporta zālē tika atjaunots grīdas segums, sienas, logi un durvis, izbūvēta piespiedu vēdināšanas un ugunsgrēka atklāšanas un signalizācijas sistēmas, atjaunots siltummezgls, ūdensvada un kanalizācijas sistēmas, kā arī uzstādīts jauns aprīkojums.

Savukārt būvniecības otrajā kārtā blakus Ventspils 2.vidusskolai izbūvēta jauna iekštelpu BMX treniņbāze ar 40 metrus garu trasi un četriem braukšanas celiņiem. Tāpat pieejami pārvietojami trases moduļi, starta estakāde ar starta barjeru un tās pacelšanas mehānismu, kā arī velosipēdu novietošanas statīvi, velosipēdu trenažieri un darba galds velosipēdu remontam.

BMX ziemas treniņbāzes būvdarbu kopējās izmaksas ir 952 673 eiro, kuru pašvaldība iepriekšējās valdības laikā saņēma no valsts budžeta. 2.vidusskolas būvdarbu izmaksas bija 312 147 eiro, norāda Izglītības pārvalde.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay