Izgaismos gājēju pārejas, divus ielu posmus un Reņķa dārzu

1195

Ventspilī jau tuvākajā laikā izgaismos astoņas gājēju pārejas, izbūvēs apgaismojumu divu ielu posmos un Reņķa dārzā, piektdien domes sēdē apstiprināja Ventspils pilsētas pašvaldība.

Lai uzlabotu satiksmes organizāciju un paaugstinātu satiksmes dalībnieku drošību, ir pieņemts lēmums šajā gadā ar LED prožektoriem izgaismot divas gājēju pārejas Kuldīgas un Pāvila ielu krustojumā, kur darbu veikšanai paredzēti 4 500 eiro, divas gājēju pārejas Aleksandra un Jūras ielu krustojumā, kur darbu veikšanai paredzēti 4 500 eiro, kā arī četras gājēju pārejas Sarkanmuižas dambī, kuru izgaismošanas darbus plānots veikt par 25 000 eiro.

Iepriekšējos gados šāda tipa LED apgaismojums Ventspilī ierīkots gājēju pārejām Inženieru ielā pie J.Poruka ielas, Lielajā prospektā pie J.Poruka ielas, divām gājēju pārejām Celtnieku ielā, Fabrikas ielā pie Kustes dambja un Dzintaru ielā.

Tāpat dome atbalstīja papildu apgaismojuma izbūvi Reņķa dārzā, kas izmaksās 12 000 eiro, Lidotāju ielā posmā no Ozolu ielas līdz Saldus ielai, kas izmaksās 29 000 eiro, kā arī apgaismojuma kabeļu tīklu sakārtošanu Lielajā prospektā posmā no Brīvības ielas līdz Aleksandra ielai, ko plānots veikt par 13 000 eiro.