Olimpiskais centrs “Ventspils” informē, ka apmeklētājiem individuālajiem treniņiem joprojām būs pieejamas visas atlētikas zāles, taču, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa izplatības dēļ, papildus jau esošajiem epidemioloģiskās drošības ierobežojumiem ir sekojošas izmaiņas:

  • Individuālajiem apmeklētājiem no 11.novembra atlētikas zāles būs pieejamas tikai ar iepriekšēju pieteikšanos;
  • Atlētikas zālēs maksimālais uzturēšanās laiks apmeklētājiem būs 2 stundas;
  • Basketbola halles atlētikas zālē vienlaicigi drīkst atrasties līdz 30 cilvēkiem, bet Ūdens piedzīvojumu parka un Pārventas sporta kompleksa atlētikas zālēs – līdz 15 cilvēkiem;
  • Atlētikas zāles būs atvērtas sekojošos laikos:
  • Basketbola hallē darba dienās no plkst. 10.00 līdz 21.00, bet sestdienās, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 63622061.

  • Pārventas sporta kompleksā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, sestdienās, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 20606555.

  • Ūdens piedzīvojumu parkā darba dienās no plkst. 6.45 līdz 21.00, sestdienās, svētdienās no plkst. 9.00 līdz 19.00.

Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 26360777.

Uzturoties Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāžu foajē un gaiteņos obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi. Mutes un deguna aizsegi nav jālieto, sportojot sporta zālēs, atlētikas zālē, peldbaseinā u.c., kur to lietošana nav iespējama.

Aicinām apmeklētājus būt apzinīgiem, izvērtēt savus un citu personu radītos riskus, apmeklējot sporta un aktīvās atpūtas bāzes. Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas un sporta objektu apmeklētājiem jāievēro Ministru kabineta noteikumos paredzētie pulcēšanās un distancēšanās noteikumi, sporta bāžu gaiteņos un vestibilos jālieto mutes un deguna aizsegi. Sportotājiem un apmeklētājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Olimpiskā centra objektus nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

11.11.2020. / Autors: OC “Ventspils” / Foto: Pixabay