Izmaiņas Rīga-Ventspils autobusu maršrutu kustībā

2160
Autors: Ieva Lūka/LETA
Autors: Ieva Lūka/LETA

No 1.novembra tiks veiktas izmaiņas četros AS Nordeka apkalpotajos maršrutos, tajā skaitā arī virzienā Rīga-Ventspils-Rīga.

Sakarā ar to, ka autoceļa Līgas-Kandava-Veģi posmā Sabile-Plosti remontdarbi nenotiek, līdz ar to nav arī satiksmes ierobežojumu, tiks veiktas izmaiņas vairāku maršruta Rīga-Kandava-Kuldīga un Rīga-Kuldīga-Liepāja reisu izpildes laikos. Turpmāk tiks mainīts autobusu izbraukšanas laiks no pieturvietām, kas izvietotas posmā Sabile-Rīga. Tāpat abu minēto maršrutu vairākos reisos tiks iekļautas papildu pieturvietas; pasažieri tiks uzņemti un izlaisti arī pieturā Bieļas un Lāčkrogs. Pieturvieta Bieļas tiks iekļauta arī maršruta Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils kustību sarakstā, un šajā pieturā apstāsies divu reisu autobuss.

Maršruta Rīga-Skaistkalne kustību sarakstā tiks iekļauta papildu pieturvieta Krustkalni. Izmaiņas gaidāmas arī rīta reisu izpildes grafikā – turpmāk autobuss no Skaistkalnes darbadienās izbrauks 10 minūtes agrāk – plkst.5.40, bet sestdienās un svētdienās reiss tiks uzsākts kā ierasts – plkst.5.50.