Ventspils Vēlēšanu komisija informē, ka Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sastāvā ir notikušas izmaiņas – deputāta pilnvaras izbeigs Igeta Gredzena, bet deputāta pilnvaras saņems Aigo Gūtmanis.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome un Ventspils Vēlēšanu komisija 2021.gada 6.jūlijā ir saņēmusi Igetas Gredzenas (“Latvijai un Ventspilij”) iesniegumu par deputāta mandāta nolikšanu sakarā ar dzīvesvietas maiņu.

Saskaņā ar Pašvaldības domes vēlēšanu likuma 43.panta pirmo daļu un 2021.gada 5.jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātu protokolu par Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputātu no deputātu kandidātu saraksta “Latvijai un Ventspilij” tika uzaicināta Ilze Buņķe, bet no Ilzes Buņķes 2021.gada 8.jūlijā tika saņemts iesniegums, ar kuru viņa atsakās pildīt Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāta pienākumus. Sekojoši tika uzaicināts Aigo Gūtmanis, kurš savā iesniegumā paudis piekrišanu pildīt Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāta pienākumus.

Attiecīgās izmaiņas Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sastāvā stāsies spēkā nākamajā domes sēdē š.g. 16.jūlijā. Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome turpinās strādāt 13 deputātu sastāvā: Jānis Vītoliņš, Guntis Blumbergs, Aivars Lembergs, Didzis Ošenieks, Kristīne Lemberga, Andris Grigalis, Aigo Gūtmanis, Ģirts Valdis Kristovskis, Dace Korna, Edgars Čeporjus, Normunds Pūpols, Bruno Jurševics, Kārlis Vočtavs.

 

14.07.2021. / Autors: Ventspils Vēlēšanu komisija / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs