Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā janvārī strādā šādi rakstnieki, dzejnieki un tulkotāji – Laura Mierkalne (Latvija), Džeids Vils (Jayde Will) (ASV/Latvija), Krista Anna Belševica (Latvija), Kaspars Zalāns (Latvija), Vasilijs Karasjovs (Latvija), Jānis Joņevs (Latvija), Dāvis Eņģelis (Latvija), Andra Manfelde (Latvija), Guna Roze (Latvija), Sergejs Moreino (Krievija/Latvija), Franciska Cverga (Franziska Zwerg) (Vācija), Lauris Gundars (Latvija), Roberts Vilsons (Latvija).

Janvārī, ievērojot visus MK noteiktos piesardzības pasākumus, Rakstnieku un tulkotāju māja turpina  darboties.

Janvārī pirmo reizi Mājā dzīvos rakstniece Laura Mierkalne, kas ieguva galveno balvu Kurzemes prozas lasījumos, jaunie dzejnieki Roberts Vilsons un Vasilijs Karasjovs un muzikologs Dāvis Eņģelis.

Vēl janvārī viesosies Ventspils pilsētas domes balvas “Sudraba Tintnīca” ieguvējs, tulkotājs no latviešu valodas uz angļu valodu, amerikānis Džeids Vils.

Mājā atgriežas rakstnieks Jānis Joņevs, dzejniece Krista Anna Belševica, rakstnieks, dzejnieks un tulkotājs Kaspars Zalāns, rakstnieces Andra Manfelde un Guna Roze, dramaturgs un bērnu grāmatu autors Lauris Gundars.

Būs arī tulkotāji Sergejs Moreino, kas tulko no latviešu, poļu un vācu valodas uz krievu valodu un Franciska Cverga, kas tulko no krievu uz vācu valodu, bet kas šobrīd tulko Vlada Spāres grāmatu “”Tu nevari dabūt visu, ko gribi”.

Vairāk informācijas par rezidentiem un pasākumiem www.ventspilshouse.lv un Facebook.

 

12.01.2021. / Autors: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs