Jau drīzumā arī Ventspils novada maršrutos būs bezmaksas internets

1458

Jau drīzumā arī SIA Sabiedriskais autobuss reģionālās nozīmes autobusu maršrutos visā Latvijā, tajā skaitā arī Ventspils novadā, pasažieriem piedāvās bezmaksas interneta (Wi-Fi) iespēju, portālam Ventspilnieks.lv pastāstīja uzņēmuma pārstāve Maija Lazdiņa.

Uzņēmums maijā un jūnijā veica aptauju, kurā vēlējās uzzināt pasažieru viedokli par pakalpojumu kvalitāti Alūksnes, Kuldīgas, Ventspils un Ādažu novados. Dati liecina, ka attālākajos Latvijas reģionos visbiežāk ar šī uzņēmuma autobusiem brauc pasažieri vecumā no 46 līdz 62 gadiem. Alūksnes novadā tie ir 35%, Saldus, Kuldīgas un Ventspils novadā – 38%. Ādažu novadā visbiežāk pārvietojas pasažieri vecumā no 26 līdz 45 gadiem (44%).

Pasažieri ir minējuši vairākus iemeslus, kāpēc izmanto tieši autobusus: vienīgais veids kā nokļūt uz darbu un mājām Alūksne (54%), Saldus, Kuldīga un Ventspils (46%) un Ādaži (47%). Kursēšanas biežums un biļetes cena apmierina: Alūksne (19%), Saldus, Kuldīga un Ventspils (23%) un Ādaži (22%).

Pasažieru vērtējumā visaugstāko novērtējumu par šoferu apkalpošanas kultūru saņēma Alūksnes filiāle – respondenti piecu ballu sistēmā sniegtā pakalpojuma kvalitāti novērtēja kā izcilu. Savukārt Saldus, Kuldīgas, Ventspils un Ādažu novada pasažieri pakalpojuma kvalitāti un servisu ir novērtējuši kā labu.

Alūksnes novadā pasažieri ieteikuši arī divus jaunus maršrutus. Novada iedzīvotāji vēlas maršrutu no Alūksnes uz Jaunlaiceni un Nēķeni. Saldus rajonā izteikts ierosinājums atklāt maršrutus no Saldus uz Druvu un Brocēniem.