Aizvadītajās brīvdienās Ventspilī kāds jaunietis mēģinājis veikt laupīšanu, sasienot dzīvokļa īpašnieku un cenšoties nozagt dažādas mantas.

Kā portālam Ventspilnieks.lv pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova, laupīšana notikusi agrā svētdienas rītā ap plkst.5. Pāvila ielā pie 1964.gadā dzimušā vīrieša dzīvoklī ieradies viņam mazpazīstams 1995.gadā dzimis jaunietis. Tā kā dzīvokļa durvis nav bijušas aprīkotas ar slēdzeni, bet gan tikai aizāķējamas ar krampi, nelūgtajam viesim neesot bijis sarežģīti tajā iekļūt.

Pielietojot vardarbību pret dzīvokļa īpašnieku, jaunietis viņu sasējis ar apģērba gabaliem un pats tikmēr metis ārā pa logu dzīvoklī noskatītās mantas. Šo darbošanos pamanījis kaimiņš, kurš izsaucis pašvaldības policiju, kas jaunieti aizturējusi.

Policijā ierosināts kriminālprocess par laupīšanu, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.