Sestdien, 1. augustā, no plkst. 18.00 līdz 22.20 Piejūras brīvdabas muzejā notiks viens no Pilsētas svētku pasākumiem – šlāgermūzikas koncerts “Es mīlu Ventspili!”.

Plkst. 18.00 koncertu iesāks lustīgais māsu Legzdiņu duets, izpildot visiem zināmas un populāras melodijas. Abas māsas – Gundega un Aija – iejutīsies arī koncerta vadītāju lomā. Skatītāji viņas iemīlēja šovā “Dziedošās ģimenes”, kur māsas Legzdiņas sevi pieteica kā atraktīvu un enerģijas pilnu tandēmu.

No plkst. 19.00 pasākuma apmeklētājus priecēs Jānis Moisejs – mūziķis, kurš aktīvi sācis savu solo karjeru un iekarojis neskaitāmu klausītāju mīlestību visā Latvijā. Savas skatuves pieredzes laikā Jānis ir piedzīvojis daudz panākumu un pierādījis sevi kā veiksmīgu dziedātāju.

Plkst. 20.00 dziesmas latviešu valodā un arī kādu dziesmu “odziņai” franču valodā izpildīs Ineta Rudzīte – dziedātāja ar spēcīgu un tajā pašā laikā samtainu balsi. Pati dziedātāja saka: “Man gribas dziedāt par patiesām jūtām, kas mīt sirdī jau pieaugušai sievietei. Gribu dziedāt par mīlestību visās tās krāsās, un nebaidīties vārdos ne no sāpēm, ne skumjām, ne pārdzīvojumiem.”

Koncerta noslēgumā no plkst. 21.00 līdz 22.20 gan vecās un labi zināmās dziesmas, gan jaunus skaņdarbus no topošā albuma piedāvās grupa “Dakota”. Par lielāko grupas hitu uzskatāma dziesma “Kurtizāņu ugunskurs”, bez kuras nav iedomājams neviens “Dakota” koncerts.

Biļetes cena – 5 eiro. Tās iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.  Pieejamas tikai 1000 biļetes! Ieeja koncertā no plkst. 17.00, Riņķa ielā pie lielā enkura.

Uz tikšanos koncertā!

Gan pasākuma laikā, gan ikdienā lūgums ņemt vērā spēkā esošos ierobežojums –  ievērot 2 metru distanci. Kā arī, ja ir saslimšanas simptomi, tad palikt mājās, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos.

27.07.2020. / Autors: Ventspils Kultūras centrs / Foto: Pixabay