Vienpadsmit Konservatīvās partijas Ventspils nodaļas biedri, parakstot kopīgu iesniegumu valdei, 2023. gada 22.janvārī izstājās no partijas, paziņojis Ventspils domes deputāts, bijušais Konservatīvās partijas valdes loceklis un Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics. 

Šajā sakarā mēs lūdzam nemeklēt „zemūdens akmeņus”, jo Konservatīvā partija bija vienīgā partija, kurā varēja smelties un gūt tik stipru un patiesu politisko rūdījumu, būt kopā ar tādiem politiķiem, kā Juta Strīķe, Juris Jurašs, Jānis Bordāns, Tālis Linkaits un Dagmāra Beitnere – Le Galla,” teikts paziņojumā.

“Konservatīvā partija mums deva neatkārtojamu politisko pieredzi un  šobrīd pienācis laiks veidot savu politisko šūniņu kopā ar līdzīgi domājošiem un līdzīga politiskā redzējuma domubiedriem Ventspilī, Kurzemē, Rīgā un visā Latvijā. Tādēļ vienlaikus tika akceptēts kopīgs lēmums un parakstīts protokols par jaunas politiskās biedrības izveidi.

Neskatoties uz 14.Saeimas vēlēšanu rezultātiem, Konservatīvajā partijā ir pulcējušies vairāki spēcīgi politiķi, izveidotas vairākas spēcīgas partijas nodaļas visā Latvijā, tādēļ mēs uzskatām: “Svarīgākais ir nepazaudēt konservatīvās idejas guni! Lai labais vairo labo! Lai gaisma aug un vairojas! Lai Jutas idejas  kā karogs tiek celts un nests tālāk un nav svarīgi, cik šādi karogi tās nes.” Iespējams, ka mēs vēl tiksimies ar dažādiem karogiem, bet kā vienots politisks spēks – arī Saeimā,” norāda B.Jurševics.

 

23.01.2023. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Facebook