Kopīgā ballē tiksies Ugāles uzņēmēji

1424

10. decembrī Ugālē, tautas namā Gaisma, sāksies pasākums Pretī Ziemassvētku brīnumam. Atpūtas vakarā piedalīsies uzņēmēji un viņu darbinieki, aicināti arī citi ugālnieki, kuri vēlas atpūsties, apmeklējot tematisku balli. Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies aktieris Andris Bērziņš un stepa dejotājs Māris Pūris ar saviem audzēkņiem, savukārt otrajā daļā grupas Saulvējā izpildījumā skanēs deju mūzika.

Atpūtas vakars uzņēmējiem un viņu darbiniekiem notiks piekto reizi. Projekta vadītāja Zanda Blumfelde atceras, ka vairākus gadus pēc novadu apvienošanas Ugāles pagastā netika rīkota gada noslēguma balle, bet pagasta iedzīvotāji to vēlējās. Tā 2011. gadā kopā sanāca radošu cilvēku grupa, Ugāles patrioti, un uzņēmās rīkot gada noslēguma pasākumu, aicinot kopā visus pagasta uzņēmējus un viņu darbiniekus. Pasākums izdevās, skanēja labas atsauksmes, tādēļ arī turpmāk tika nolemts organizēt šādus atpūtas vakarus.

Pasākuma rīkošanu atbalsta arī Ventspils novada pašvaldība, jo biedrība Ugāles attīstība iesniedza pieteikumu kultūras projektu konkursā, saņemot 600 eiro.