Kur vislabāk skatīties Ventspils pilsētas svētku uguņošanu?

1395
Autors: Publicitātes foto
Autors: Publicitātes foto

Ventspils pilsētas svētku kulminācijas brīdis noteikti ir uguņošana, un skatītājiem šogad vislabāk tā būs vērojama Ostas ielas promenādē – posmā no Ūdens ielas virzienā uz jūras pusi.

Kā ierasts, svētku uguņošana notiks no Ventspils ostas teritorijas, taču šogad galvenā pirotehnikas uzstādīšanas vieta ir nobīdīta un atradīsies iepretim Jāņa ielai, zonā no viena no ostā pietauvojušās kuģa priekšgala aptuveni 200 metru garumā virzienā uz jūras pusi.

Skatītājiem, kuri atradīsies Ostas ielas promenādē no Ūdens ielas virzienā uz Tirgus laukuma pusi, skatu uz uguņošanu, iespējams, daļēji var aizsegt ievērojamā izmēra kuģa krava.

Ventspils osta ir starptautiskas nozīmes transporta, tranzīta un ražošanas centrs Baltijas jūras reģionā, tās nepārtraukta un kvalitatīva darbība nodrošina darba vietas pilsētas iedzīvotājiem un ienākumus Ventspils pilsētai, tādēļ ierobežot tāda mēroga darbību kā kuģa kravas uzkraušanu un tās transportēšanu nebūtu labvēlīga ostas un pilsētas reputācijai, norādīja Ventspils pilsētas mārketinga nodaļā.