Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 34. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss šoreiz vērsts uz to, kāpēc Ventspils pilsētas domē valda problēmas ar atklātību. Stāsts ir par to, kā valdošais politiskais spēks klaji ignorē opozīcijas sagatavotos ierosinājumus un jautājumus, kurus atklāti atļaujas neiekļaut dienas kārtībā. Kāpēc tā, par to plašāk – laikraksta jaunākajā numurā!

Ezeri, dīķi, upes un kanāli, kas gadsimtu gaitā integrēti pilsētvidē, gandrīz vienmēr veido jaukas ainavas un romantiskus stūrīšus. Ūdens klajums vai tece piesaista cilvēku skatienus, palīdz risināt domas, rosina uz meditāciju. Pasaulē ir daudz pilsētu, kas kļuvušas ievērojamas tieši ar savu iekšējo ūdeņu bagātību. Te goda vietā droši vien ir Venēcija, kam droši seko Amsterdama, Brige, Sanktpēterburga… Bet šoreiz stāsts ne par to pilsētu ūdeņiem, bet gan par Ventspili.

Oktobra pēdējā dienā pasaule svin Helovīnu jeb Visu Svēto dienas priekšvakaru. Ventspilī Helovīna dvesma bija jūtama jau pagājušās nedēļas nogalē, kad Ventspils Jauniešu mājā ikviens varēja izgrebt savu līdzpaņemto ķirbi, apgleznot seju atbilstoši tērpam un Helovīna noskaņās izpriecāties uz nebēdu. Tomēr īstais Visu Svēto dienas priekšvakars vēl priekšā – tā ir otrdiena, 31.oktobris.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 3.novembrī!