Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 svētdien izbraukumā ar 4:3 pārspēja Lido hokejistus un kļuva par Latvijas 1.līgas čempionāta līderiem.

Spēlē Rīgā pirmajā periodā cīņa ritēja līdzīgi, tomēr rezultāts palika neatklāts. Otrās trešdaļas sākumā aukstu dušu ventspilniekiem sagādāja laukuma saimnieki, kuri jau pirmajā minūtē guva vārtus. HK VENTA 2002 sadusmojās ne pa jokam, jo jau pēc 20 sekundēm panāca izlīdzinājumu, bet vēl 44 sekundes vēlāk guva arī otros vārtus. Turklāt izcēlās vienas maiņas spēlētāji: vārtus guva Mārtiņš Feifers un Niks Bērziņš, abos vārtu guvumos katram pārmaiņus arī pa piespēlei, divas reizes asistēja Jānis Švanenbergs.

Prieki nebija ilgi, jo drīz Lido atspēlējās, bet pēdējā perioda sākumā guva arī trešos vārtus. Ventspilniekiem izdevās atspēlēties tikai spēles beigu daļā. Vispirms trīs minūtes pirms pamatlaika beigām precīzs bija Jānis Golubovičs, bet tik vērtīgos un nepieciešamos trīs punktus komandai nodrošināja Deniss Katerņičs, kurš uzvaras vārtus guva nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Pēc šīs uzvaras ventspilnieki ar deviņiem punktiem četrās spēlēs izvirzījās vadībā. Tiesa, 1.līgas čempioniem ar deviņiem punktiem seko arī Mārupes hokejisti, kuri aizvadījuši par vienu spēli mazāk.

Nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs 3.novembrī, kad savā laukumā uzņems HS Rīga 2001 hokejistus. Spēlei ir ļoti liela nozīme, jo rīdzinieki ir sīksti pretinieki un uzvara ir ļoti svarīga, tādēļ nāc un atbalsti klātienē Ventspils Ledus hallē! Spēles sākums plkst.18.45.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002