Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1249

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs tieši dienu pirms Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienas saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 37. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss šoreiz par to, kā Ventspils domē attiecībā uz opozīcijas deputātiem jau kuro gadu pēc kārtas visai savdabīgi tiek traktētas kā “Likuma par pašvaldībām”, tā Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likuma normas. Nule Ventspils domē nonākts pat līdz tādam absurdam, kā piedraudēšanai ar policiju, lai tik opozīcijas deputāti netiktu pie Ekonomikas un budžeta komisijā skatīto dokumentu kopijām.

Ingas Antānes vārdu galvenokārt saista ar viņas spraigo cīņu par Latvijas tranzīta nozares konkurētspējas saglabāšanu, par Ventspils ostas un tajā strādājošo cilvēku interesēm, par vienotā tranzīta koridora izveidošanu un ogļu un naftas produktu kravu krituma mazināšanu. Pēdējā laikā Ingu asociē arī ar viņas izveidoto reģionālo politisko partiju “Laiks pārmaiņām”. Jo interesantāka tā politisko procesu vērotājiem ir tādēļ, ka partija dibināta Ventspilī. Tomēr par Ingu pašu, par viņas ģimenes saknēm, bērnību un studiju gadiem mēs zinām gaužām maz. Kāda ir, no kurienes nāk un kurp iet tranzīta nozares “dzelzs lēdija” Inga Antāne?

Smagos noziegumos apsūdzētais un no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pildīšanas atstādinātais Aivars Lembergs aicināts 27. novembrī ierasties un atbildēt uz deputātu jautājumiem tā dēvētās “oligarhu lietas” Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē. Viņš kļūs par otro oligarhu, kurš klātienē tiks izvaicāts saistībā ar iepriekš žurnālā “IR” publiskotajām tā dēvētajām “Rīdzenes sarunām”, kura autentiskumu Lembergs ir kategoriski noraidījis un dažādos ceļos centies publikācijas un žurnālu diskreditēt, apsaukājot redakcijas žurnālistus par “sorosoīdiem”.

Jau nākamgad Latvijas valsts svinēs savu simtgadi. Kā valsts mēs esam ļoti jauni, kā nācija – seni – ar savu vēsturi, vērtībām un simboliem. Simboli kā spēcīga valoda nemateriālo vērtību izteikšanai cilvēcei bijuši kopš pašiem pirmsākumiem. Savi simboli ir arī Latvijai, un par katru no mūsu valstiskuma simboliem ir savs stāsts.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 24.novembrī!