LIAA Ventspils biznesa inkubatorā saņemti 17 pieteikumi, atbalstīti seši

0
183

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubatorā šoruden jauno uzņēmumu atlases konkursā saņemti kopumā 17 pieteikumi, no kuriem seši uzņēmumi uzņemti inkubācijas atbalsta programmā, informēja LIAA.

Ja savas darbības sākumā  2017.gadā uz inkubācijas programmas uzņemšanas kārtām Ventspilī tika saņemti vien vidēji pieci pieteikumi, šis gads bijis rekordražīgs, norāda LIAA Ventspils biznesa inkubatora vadītāja Liene Kataševska.

Sešu jaunuzņemto komersantu vidū ir IT uzņēmums Azeron, kas jau guvuši starptautisku atpazīstamību ar unikālu, ergonomisku videospēļu klaviatūru ražošanu. Tāpat ir arī Fan Apps, kurš izstrādā aplikāciju sporta un izklaides industrijai, ar mērķi, sporta komandām un nozarē strādājošām organizācijām palielināt auditorijas lielumu, sekotāju skaitu, un gūt lielākus ieņēmumus, sadarbojoties ar saviem sadarbības partneriem un sponsoriem. Savukārt Aquatoria V ražos zivju barību, SIA MUSS – jaunus, unikālus BIO sertificētus produktus, bet SIA Bmarket – jeb platforma bilesutirgus.lv strādā kā Baltijā pirmā otrreizējās biļešu un dāvanu karšu tirdzniecības platforma. Vēl ir SN Guru, kas drīzumā atvērs modernu sieviešu veselības centru Ventspilī.

Nākamā uzņemšana plānota nākamā gada pavasarī.

20.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LIAA