Jaunā nedēļa Ventspils pusē sāksies ar mainīgu mākoņu daudzumu, līdzīgi aizritēs arī turpmākās dienas, periodiski pieredzot īslaicīgu lietu, tomēr lielākoties nedēļa būs sausa. Vien nedēļas beigās atkal gaidāms intensīvāks nokrišņu daudzums, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Pamazām naktīs kļūs nedaudz vēsāks, tomēr arvien nebūs vēsāks par +13 grādiem. Savukārt dienās visu jauno nedēļu nebūs siltāks par +20 grādiem, izņemot svētdien, kad atkal gaidāms nedaudz siltāks laiks un termometra stabiņš pakāpsies līdz +22 grādiem.

Pirmdien saule mīsies ar mākoņiem, vakarpusē gaidāms īslaicīgs lietus. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu puses vējš ar ātrumu 5-9 m/s, bet gaiss iesils līdz +19 grādiem. Līdzīgi būs arī otrdien, bet trešdien, ceturtdien un piektdien būs praktiski pilnībā saulains laiks. Tiesa, siltāks nebūs, toties vējš būs pierimis teju pavisam.

Nedēļas nogalē Latvijas teritorijā atkal ieplūdīs nedaudz siltāka gaisa masas, taču līdz nāks arī jauna ciklona ietekme, atnesot intensīvus nokrišņus. Visvairāk līs sestdien un svētdien, bet nedēļas pēdējā dienā gaidāms arī siltākais laiks – prognozēts, ka gaiss iesils līdz +22..+24 grādiem.

02.08.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com