Ventspils valstspilsētas domes ikgadējo Lielā balva šogad piešķirta Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas ilggadējai direktorei Pārslai Kopmanei, Ventspilnieks.lv uzzināja pašvaldībā.

Kā norāda domē, Pārslai Kopmanei balva piešķirta par “ilggadēju profesionālu darbu, vadot Ventspils Valsts 1. ģimnāziju, sniedzot ieguldījumu pilsētas un valsts izglītības nozarē”.

Piešķirtas arī septiņas mazās balvas. Tās šogad saņems Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes loceklis Dainis Gīlis par ilggadēju profesionālu ieguldījumu Ventspils veselības nozares attīstībā un pašaizliedzīgu darbu COVID-19 pandēmijas apstākļos, Ventspils 2.vidusskolas matemātikas skolotāja Alla Kitajeva par profesionālu un inovatīvu darbu, veicinot skolēnu iesaisti mācību procesā, pilsētas un valsts izziņā, SPKC Kurzemes reģionālās nodaļas vecākajai epidemioloģei Ventspilī Jeļenai Mundeciemai par profesionālu un pašaizliedzīgu darbu sabiedrības veselības labā COVID -19 pandēmijas apstākļos, SIA Pobeda Confectionary valdes priekšsēdētājai un īpašniecei Olgai Muravjovai par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā un jaunu darba vietu radīšanā Ventspilī, Ventspils Jaunrades nama mūzikas pedagoģei Minjonai Rebhūnai par profesionālu darbu un ieguldījumu audzēkņu sagatavošanā, gūstot panākumus valsts un starptautiska mēroga konkursos, tūrisma firmas Tobago vadītājai Ivetai Rīvānei par augstas kvalitātes tūrisma pakalpojumu nodrošināšanu ventspilniekiem un Ventspils tēla popularizēšanu Latvijā un ārzemēs, kā arī Ventspils invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājai un sporta skolas Spars metodiķei Mārītei Strūģei par ieguldījumu cilvēku ar īpašām vajadzībām dzīves kvalitātes veicināšanā un veselības nostiprināšanā.

Balvas pasniegs piektdien plkst. 19 koncertzāles Latvija amfiteātrī, kuras laikā godinās arī olimpisko čempionu Kārli Paulu Lasmani un bronzas medaļnieku Artūru Plēsnieku, kā arī Ritvaru Suharevu un Eduardu Andruškeviču.

06.08.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ekrānšāviņš no Pārslas Kopmanes arhīva Facebook