Maija brīvdienās Ventspilī izmaiņas autobusu kustībā

580

Maija svētku brīvdienās no 1. līdz 4. maijam Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta kustībā plānotas izmaiņas. Starppilsētu maršrutu autobusi kursēs pēc pašlaik spēkā esošiem sarakstiem, informē pašvaldības SIA “Ventspils reiss”.

Piektdien un sestdien, 1. un 2.maijā, Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos autobusi kursēs kā sestdienās.

Svētdien un pirmdien, 3. un 4. maijā, Ventspils pilsētas sabiedriskais transports kursēs kā svētdienās.

Maršrutā Nr.8 “Staldzene – Autoosta”, kas kursē līdz briežu dārzam,  nozīmēts lielas ietilpības autobuss reisos, kas atiet no pilsētas plkst.8:40 (kursē katru dienu, izņemot trešdienas, kad kursē mazas ietilpības autobuss) un plkst.10:40 (kursē katru dienu). Papildus atjaunots reiss no pilsētas uz Staldzeni plkst.17:55 (apkalpo mazas ietilpības autobuss), kas no briežu dārza atpakaļ uz pilsētu kursē plkst.18:25.

Brīvdienās atjaunots reiss maršrutā Nr.22 “inženieru iela – Celtnieka iela”, kas no Celtnieku ielas uz pilsētu atiet plkst.22:30.

“Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu maršrutos speciālas izmaiņas nav plānotas, un autobusi kursēs pēc pašlaik spēkā esošajiem kustības sarakstiem. Sīkāku informācija par izmaiņām starppilsētu autobusu maršrutos iespējams iegūt autoostā vai zvanot pa tālruņiem 63622789 (darba laikā) vai  26018617 (ārpus darba laika), kā arī internetā – www.1188.lv.

“Ventspils reiss” atgādina, ka plānojot braucienus ar sabiedrisko transportu svētku dienās, pasažieriem jāatceras, ka sabiedriskā transporta pakalpojumi Ventspils pilsētā tiek organizēti, pamatojoties uz MK rīkojumu Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kā arī uz  satiksmes ministra rīkojumu “Par sociālo distancēšanos sabiedriskajā transportā”, kā rezultātā ieviesti pārvadājamo pasažieru skaita ierobežojumi, nosakot, ka vienlaikus autobusā var atrasties ne vairāk kā 50 % no kopējā sēdvietu skaita.

29.04.2020./Autors: Ventspilnieks.lv/ Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs