Sākot ar 30. martu, mainīsies Ventas labā krasta tilta apļa kustības shēma, paredzot tilta apli norobežot ar pagaidu ūdens barjerām un ceļa zīmēm, brīdina pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde.

Pārmaiņas tilta apļa kustībā ierosinājuši paši ventspilnieki, un pašvaldība tos ir ņēmusi vērā. Ventas labā krasta tilta aplī tiks mainīta kustību shēma, paredzot uzstādīt ūdens barjeras un pagaidu ceļa zīmes, kas turpmāk regulēs satiksmes kustību, izbraucot tilta apli.

“Viena no būtiskām problēmām Ventas tilta apļos ir tāda, ka apļi salīdzinoši ar citām lielpilsētām, ir mazāki, kas būtiski apgrūtina iekšējās joslas izmantošanu, apmulsinot autobraucējus, tādējādi aplis tiek izbraukts nepareizi, radot ceļu satiksmei bīstamas situācijas,” skaidroja Komunālā pārvalde pārstāve Sigita Znotiņa. “Šobrīd pagaidu barjeras un ceļa zīmes tiks uzstādītas Pārventas tilta aplī, lai pārbaudītu, kā ikdienā strādās jaunā ceļu satiksmes kustību shēma. Ja jaunizveidotā shēma izrādīsies efektīva, tad pēc 20.aprīļa tiks uzsākta permanentā ielu marķējuma uzklāšana.”

30.03.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com