Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā martā strādā šādi rakstnieki, dzejnieki un tulkotāji –Linda Zulmane (Latvija), Ramona Indriksone (Latvija), Jonass Stenbaka Jonas Stenbacka (Zviedrija), Ilze Jansone (Latvija), Agnese Kasparova (Latvija), Andrejs Ļevkins (Latvija), Evija Gulbe (Latvija), Linda Lošina (Latvija), Margus Konnula (Contra) (Igaunija), Daila Ozola (Latvija), Uldis Rudaks (Latvija), Aiva Birbele (Latvija).

Martā, ievērojot visus MK noteiktos piesardzības pasākumus, Rakstnieku un tulkotāju māja turpina darboties.

Martā ar Latvijas Zviedrijas sadarbības fonda atbalstu mājā viesojas tulkotājs no Zviedrijas Jonass Stenbaka, kas apgūst latviešu valodu, lai tulkotu latviešu literatūru.

Ar Nordic Culture Point atbalstu strādā igauņu tulkotājs un dzejnieks Margus Konnula (lit. pseid. Contra), kas tulko no latviešu valodas. Šobrīd Contra strādā pie Gunta Bereļa, Ingas Gailes un Jāņa Tomaša darbu tulkošanas. Arī tulkotāja Daila Ozola, kas tulko gan no igauņu, gan palīdz tulkot uz igauņu valodu, strādā mājā. Vēl no tulkotājiem martā ir Agnese Kasparova, kas tulko no franču valodas.

Mājā dzīvo arī rakstnieki Ramona Indriksone, Ilze Jansone, Uldis Rudaks, Andrejs Ļevkins, bērnu grāmatu autore Evija Gulbe un ilustratore Linda Lošina, kā arī komiķe un dramaturģe Aiva Birbele. Turpina dzīvot literatūrzinātniece un lektore Liepājas Universitātē Linda Zulmane.

Vairāk informācijas par rezidentiem un pasākumiem www.ventspilshouse.lv un Facebook.

 

10.03.2021. / Autors: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs