Viens no trijiem Ventspils novada mini zoodārziem ir Mini Zoo “Buki”. Šī ir brīnišķīga atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem, kur ir iespēja aplūkot Latvijas lauku sētām raksturīgus dzīvniekus.

Mini Zoo “Buki” ir iespēja ne tikai dzīvē ieraudzīt dažādu sugu un dzimtu pārstāvjus, bet arī tos pabarot un apčubināt. Zoodārzā var sadzirdēt dziedošo ēzeli Janci, pērļu vistiņas, redzēt krāšņu pāva asti, satikt vienkupra kamieli aci pret aci, izbaudīt alpakas vilnas mīkstumu un vēl daudz ko citu. Apmeklējot zoodārzu un sastopot tā iemītniekus dzīvē, apmeklētāji gūst ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī relaksāciju un prieku!

Š.g. 17.maijā mūs sasniedza skumja ziņa no zoodārza “Buki”. Saindējoties ar saldumiem, miris “Buki” zebrēns. Par to vēsta zoodārza pārstāvju ieraksts “Facebook” lapā. Ziņojumā norādīts, ka zebrai tika veiktas veselības pārbaudes un analīzes. Tajās konstatētais nāves iemesls ir saindēšanās ar saldumiem. Aculiecinieki ir novērojuši, ka zebrēnam dotas “Snickers” šokolādes.

Savā “Facebook” ierakstā saimnieki norādījuši: “Rīkosimies atbildīgi un nedosim dzīvniekiem to, ko paši ēdam. Tāpēc mēs piedāvājam iegādāties specializētu barību”.

“Facebook” lapā minēts, ka atpūtas vieta atrodas netālu no Ventspils un teritorijā iekārtots ne tikai kempings un viesu nams, bet pieejamas arī dažādas atrakcijas, atpūtas iespējas, tostarp – mini zoo.

19.05.2020./Autors: Ventspilnieks.lv/ Foto: Pixabay