SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils” aicina ventspilniekus un pilsētas viesus ar iepriekšēju pieteikšanos izmantot veikparka un peintbola spēles pakalpojumus Piedzīvojumu parkā. Pirms parka apmeklējuma aktīvās atpūtas cienītāji aicināti veikt iepriekšēju rezervāciju.

Veikparka pakalpojumu izmantošanai jāveic rezervācija pa tālruņiem 27370666 vai 28611333​, bet peintbola spēle jāpiesaka pa tālruni 28288484.  Informācija par pakalpojumu cenām atrodama mājaslapā www.piedzivojumuparks.lv.

Sporta un aktīvās atpūtas bāzu apmeklētājiem vēl joprojām jāievēro Ministru kabineta noteikumos paredzētie pulcēšanās un distancēšanās noteikumi, kas  sporta norises vietā atļauj pulcēties ne vairāk kā 25 cilvēkiem, ievērojot 2 m distanci. Spēkā arī citi, jau esošie, drošības pasākumi.

Aicinājums aktīvās atpūtas un sporta bāžu apmeklētājiem izvērtēt savu veselības stāvokli. Sporta un aktīvās atpūtas bāzes nedrīkst apmeklēt, ja cilvēkam ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz cilvēku attiecas karantīnas, pašizolācijas vai izolācijas nosacījumi.

19.05.2020./Autors:Ventspilnieks.lv /Foto:Ventspilnieks.lv arhīvs