66 gadu vecumā mūžībā devies ilggadējais Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs un Ventspils pilsētas domes deputāts Aldis Slavinskis, portālam Ventspilnieks.lv apstiprināja pašvaldībā.

Slavinskis Ventspils domē bija ievēlēts no politiskās partijas Latvijai un Ventspilij, viņš darbojās arī vairākās komisijās, nebija izslēgta viņa kandidēšana arī gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

Slavinskis ir īpaši populārs ar to, ka kopš 1990.gada vadīja Ventspils Izglītības pārvaldi, esot klāt visos izglītības jomas attīstības procesos gan valsts mērogā, gan arī izglītības sistēmas attīstībā pašvaldībā. Par to viņš pagājušā gada beigās saņēma Ministru kabineta Atzinības rakstu par mūža ieguldījumu izglītības attīstībā. Slavinskis pagājušā gada 1.decembrī oficiāli atstāja amatu un devās pelnītā atpūtā.

Saskaņā ar iepriekšējo pašvaldību vēlēšanu rezultātiem, mūžīgā aizgājušā Slavinska vietā deputāta mandāts jāsaņem olimpiskā centra Ventspils valdes priekšsēdētājam Uldim Boitmanim, kurš vēlēšanās palika pirmais aiz kvoruma līnijas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Lita Krone/LETA