Noslēdzoties performancei “Mūžzaļš”, šīs nedēļas nogalē uz sarunu par dzīvi, mākslu un, protams, teātri aicinās aktieri Juris Strenga un Inese Kučinska, bet muzikālu priekšnesumu sniegs saksofonists Arvīds Kazlausks.

Piektdien, 21. maijā, pie koncertzāles “Latvija” ieejas durvīm izvietotajā objektā-konteinerā “Mūžzaļš” ar saviem talanta cienītājiem tiksies latviešu teātra vecmeistars Juris Strenga. Sestdien, 22. maijā, uzstāsies saksofonists Arvīds Kazlausks. Savukārt svētdien, 23. maijā, uz “Mūžzaļu” atkal tiek aicināti teātra mākslas cienītāji, lai sastaptu Liepājas teātra aktrisi Inesi Kučinsku.

Performances, kas notiks 21. maijā plkst. 19.30 un 22. maijā plkst. 19.30, tiks translētas tiešsaistē un ikvienam interesentam pieejamas koncertzāles “Latvija” Facebook un YouTube profilā.

Jau iepriekš vēstīts, ka no 7. līdz 23. maijam nedēļu nogalēs koncertzāles “Latvija” parādes durvis  aizšķērsos konteiners ar kultūru jeb “Mūžzaļš”, kur četras reizes katrā no deviņām dienām viesosies kāds mūziķis, literāts vai aktieris, lai tiktos ar vienu apmeklētāju īpašā koncertā, dramatiskā performancē vai prozas, dzejas lasījumā, bet viscaur cilvēciskā saskarsmē un sarunā.

“Mūžzaļa” pirmajās trīs dienās apmeklētājiem bija iespēja sastapt dziedātāju Ievu Paršu, klavesīnisti Ievu Salieti, kā arī dzejnieku Lauri Veipu, dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci un dzejnieku Semjonu Haņinu. Savukārt otrajā nedēļas nogalē konteinerā ar kultūru viesojās dziesminiece Alise Joste, vijolniece Magdalēna Geka un perkusionists Kaspars Kurdeko.

Koncertzāles “Latvija” profils Facebook: www.facebook.com/latvijahall

Koncertzāles “Latvija” mājaslapa internetā: www.koncertzalelatvija.lv

 

20.05.2021. / Autors: SIA “Kurzemes filharmonija” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs