Šajā nedēļas nogalē laika apstākļus lielākoties turpinās noteikt ciklonu darbība, līdz ar to pa laikam gaidāmi nokrišņi. Tiesa, saglabāsies arī nākamnedēļ, taču gaisa temperatūra turpinās paaugstināties un sniega sega izzudīs visā Latvijā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Ja citviet Latvijā gaisa temperatūra turpmākajās dienās arī noslīdēs zem nulles, Ziemeļkurzemes piekrastē tā būs ne zemāka par nulli. Piektdien vēl saglabāsies ziemeļrietumu vējš, kas brāzmās sasniegs 15 m/s. Pēcpusdienā debesis skaidrosies un spīdēs saule, gaisa temperatūra saglabāsies ap nulli. Līdzīgi laika apstākļi būs arī sestdien.

Jau svētdien no dienvidrietumiem Latvijā ieplūdīs siltāks gaiss. Otdien gaidāma siltākā diena, kad Ventspils pusē gaiss iesils līdz +7 grādiem. Tomēr nākamnedēļ Latviju šķērsos arī vairākas nokrišņu zonas, tādēļ debesis skaidrosies tikai brīžiem un gandrīz katru dienu lielā teritorijas daļā gaidāms neliels līdz mērens lietus, nedēļas otrajā pusē arī slapjš sniegs. Valdot atkusnim, sniega sega gandrīz visā Latvijā izzudīs.