Pēdējās nedēļas laikā Ventspils novadā aizturēti kārtējie trīs dzŗājšoferi, kuri sēdušies pie stūres krietnā reibumā, liecina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes informācija.

Ventspils novada Vārves pagastā pa Vārves centru braukājusi automašīna ar zelta diskiem. Izbraucot uz notikuma vietu policija konstatēja, ka vadītājs ir kāds 1988.gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu Subaru 2,86 promiļu reibumā, turklāt bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras nav iegūtas noteiktā kārtībā.

Ventspilī, Kuldīgas ielā, pa Reņķa dārza stāvlaukumu naktī agresīvi braukājusi automašīna Opel. Apturot automašīnu, noskaidrots, ka vadītājs ir 1987.gadā dzimis vīrietis un atrodas alkoholisko dzērienu ietekmē – 1,58 promiles. Uzsākts kriminālprocess.

Savukārt 1980.gadā dzimis vīrietis vadīja VW Touran pa ceļu virzienā no Tārgales uz Pilteni un izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, pēc kura lietoja alkoholiskos dzērienus. Viņa izelpā konstatētas 2,69 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA